top of page

Od prawie dwudziestu lat regularnie rozgrzewa do czerwoności parkiety w polskich klubach. Grał zarówno w topowych lokalach, na dużych festiwalach typu open air, czy ekskluzywnych imprezach firmowych.

  Muzykę podaje w dynamiczny sposób, często opierając swoje mixy o skrecze, czy ciekawe efekty dźwiękowe. Zaskakujące mieszanki różnych gatunków muzycznych to jego wizytówka. Specjalizuje się w mash up'ach, czyli połączeniach kilku utworów w jedną piosenkę. Często te połączenia są jednocześnie wybuchowymi imprezowymi bombami. W mashup mixie nie ma przebacz. Łączy się pop z disco, drum'n'bass z twistem, rap z dancehallem. Często miksy te opierają się o funkowy groove. Gdzie James Brown spotyka się Beastie Boys tworząc muzykę ulic z mocą i tanecznym przesłaniem we współczesnym wydaniu.

   Trakmajster lubi także sięgać po nowoczesne, klubowe brzmienia oparte o przejmujący bass i mocny bit. Dla spragnionych elektrycznych doznań muzycznych serwuje najlepsze tune'y z takich gatunków jak baltimore, speed garage, bassline, house, drum'n'bass, dubstep. Jedno jest pewne, że

wszystkie utwory mają ogromny potencjał taneczny.

  W 2010 roku w amatorski sposób nagrał utwór “Gdzie jest Zbyszek?”, do którego podczas jednej z jego imprez zrealizowano teledysk. Klip ten w przeciągu kilku miesięcy oglądnęło ponad milion osób. Kilka lat później ponownie przez przypadek stworzył z producentem Slayback'eim piosenkę "Moc, Energia", która zdominowała głośniki od Soliny, przez Skierniewice, a na Helu skończywszy. Przy okazji specjalnych wydarzeń utwory te wykonywane są na żywo i spotykają się z bardzo żywiołowym i ciepłym przyjęciem ze

strony publiczności.

  W roku 2011 Trakmajster wystartował w prestiżowych zawodach organizowanych przez firmę Red Bull na najlepszego Party Rockera w Polsce, a jego szalone pomysły doczekały się wyróżnienia w postaci 3 miejsca.

bottom of page